I dzień Forum 21.03.2024 - Lambert Apartamenty start 9:00


Pierwszy dzień I Środkowopomorskiego Forum IT 2024 


21.03.2024 o godzinie 9:00 zapraszamy Państwa do sal konferencyjnych 
Lambert Apartamenty znajdujących się przy ul. Wiejskiej 12B z przepięknym widokiem na morze oraz niezwykle urokliwe o każdej porze roku Ustronie Morskie

Dla wszystkich zmotoryzowanych uczestników Forum nieopodal budynku zapewniliśmy bezpłatne miejsca parkingowe

Drogowskazy umieszczone na parkingu obiektu Lambert Apartamenty wskażą Państwu drogę do sal konferencyjnych znajdujących się na 4 piętrze.

Podczas Forum zapewniamy dla Państwa poczęstunek w formie bufetów kawowych i przekąskowych oraz lunch.

Dla uczestników biorących udział w części warsztatowej 21.03 i 22.03 oraz nocujących w Hotelu Lambert Medical SPA**** przewidziana jest uroczysta kolacja z niespodzianką i DJem  Nocleg i II Dzień I Środkowopomorskiego Forum IT 2024 


Nocleg i II Dzień I Środkowopomorskiego Forum IT 2024 

Na nocleg 21.03.2024 od 16:30  i drugi "warsztatowy" dzień Forum (22.03.2024zapraszamy Państwa do Hotelu LAMBERT**** MEDICAL SPA  znajdującego się przy ul. Kościuszki 14 oferującego stylowo i nowocześnie wyposażone wnętrza, wykwalifikowany oraz uśmiechnięty, życzliwy personel, domowe, regionalne przysmaki oraz spokój i odpoczynek, którego tak bardzo nam brakuje, na co dzień.

Dla wszystkich zmotoryzowanych uczestników Forum zapewniliśmy bezpłatne miejsca parkingowe

Pokoje z bezpośrednim widokiem na malownicze morze, gdzie każdy detal został starannie zaprojektowany, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia. Wnętrza hotelu emanują stylem i nowoczesnością, tworząc harmonię pomiędzy elegancją a funkcjonalnością. 

Specjalnie przygotowana przez Szefa Kuchni dieta oparta o produkty regionalne najwyższej, jakości zaspokoi Państwa podniebienie i dostarczy niezbędnych składników odżywczych potrzebnych podczas Forum.

Obsługa hotelu zadba o każdy detal, abyście mógli Państwo skoncentrować się na merytorycznej stronie spotkania.

HOTEL LAMBERT**** MEDICAL SPA to nie tylko miejsce noclegowe, to prawdziwa oaza spokoju, luksusu i profesjonalnej obsługi.

Głęboko wierzymy, że doświadczycie Państwo unikalnych chwil w hotelu, gdzie marzenia o bogatej merytorycznie konferencji i doskonałym wypoczynku stają się rzeczywistością.

Zapraszamy do Hotelu Lambert MEDICAL SPA****

Partnerzy