W dniach 21-22 marca 2024 r. firma COMDREV.PL, we współpracy z partnerami (Lenovo, Soneta/Enova, Xopero, Exclusive Networks/Fortinet, Promise/Microsoft, EasyCall) oraz specjalistami z branży IT, organizuje pierwsza edycję konferencji „Środkowopomorskie Forum IT” w Hotelu Lambert w Ustroniu Morskim,

Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest cyberbezpieczeństwo, rozwiązania ERP oraz  zagadnienia sztucznej inteligencji (AI). 

Pierwszego dnia konferencji zaprezentujemy najnowsze trendy sprzętowe i technologiczne z zakresu IT, urządzeń UTM, a także innowacje w oprogramowaniu ERP.  

W drugim dniu skupimy się na warsztatach. Przekażemy sporo praktycznej wiedzy o najnowszych rozwiązaniach w kopiach danych, systemie ERP Enova365, hakowaniu i botach obsługowych opartych o AI.

Nasi eksperci będą dostępni dla Was przez cały czas trwania konferencji zarówno na stoiskach jak i podczas indywidualnych spotkań.
 
 

2
dni
14
wystąpień
15
mówców
100
miejsc


Prelegenci


Kamil Folga
Comdrev.pl
Prowadzi szkolenia z bezpieczeństwa informatycznego i technologii sieciowych. Publikuje artykuły w wielu czołowych magazynach IT w Polsce. Posiadacz branżowych certyfikatów: CCNA, CCNP, ITILv3.
Mateusz Gałka
Xopero Software
Odpowiada za technologiczne wsparcie sprzedaży i dobór rozwiązań. Doświadczenie w administracji IT i cyberbezpieczeństwie sprawia, że służy wsparciem przy wdrożeniach. 
Mateusz Bergolc
Xopero Software
Odpowiedzialny za rozwój i obsługę kanału sprzedaży MSP. Od 10 lat działa w cyberbezpieczeństwie. Z zaangażowaniem dostarcza wysokiej jakości usług swoim klientom.
Miłosz Papla
enova365.
Pracuje w zespole Workflow i DMS firmy Soneta. Zajmuje się projektowaniem i testowaniem rozwiązań. Prowadzi szkolenia i prezentacje funkcjonalności modułu.
Karol Rajda
enova365
Koordynuje przepływ informacji między działami produkcji, sprzedaży i marketingu oraz współpracuje z siecią partnerską. Klientom pokazuje, co potrafi enova365
Piotr Bartman
Exclusive Networks
Certyfikowany inżynier. Prowadzi szkolenia, projektuje i wdraża rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa sieci i systemów informatycznych. Specjalista Fortinet.


Cyberbezpieczeństwo i backup

Zaprezentujemy informacje o NIS2/ISO 27001, omówimy zasady tworzenia kopii zapasowych, zbadamy bezpieczeństwo sieci i systemów, a także pokażemy ideę wielowarstwowej ochrony z UTM.

System ERP Enova365

Nasi eksperci od realizacji wdrożeń zaprezentują Państwu i opowiedzą na rzeczywistych przykładach  możliwości zastosowania Systemu ERP Enova365 w biznesie, samorządzie i edukacji

Sztuczna inteligencja (AI)

Zaprezentujemy zaawansowane narzędzia AI, które wykorzystują sztuczną inteligencję, aby generować sugestie i ułatwiać pracę, wspomagając tworzenie nowych treści oraz poprawiając efektywność pracy.


Partnerzy